Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 2011 WOOTWOOT

Go down 
AutorTeade
Maryth

Maryth


Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Place unknown

2011 WOOTWOOT  Empty
02012011
Postitamine2011 WOOTWOOT

ILUTULESTIKUD aastavahetusel olid väheseksikad, eriti mu viimasteaastate lemmik, need kuldsed, orsmth... me got so horny haahaahaaa jkjkjkjkjk xD or am I xD

Siis, paralleelklassiõde suutis uueaasta esimesel tunnil haiglasse sattuda, rakett otsustas tema poole lennata -.- Nüüd vaese lapse jalg oioioi Sad ning käsi vist sai ka kaks õmblust Crying or Very sad JA TA TOSS läks ka vägaribadeks, leinab seda suht tundega (W) Very Happy Ja tänu sellele õnnetusele nägin ma eile? mingit haiget unenägu -.- õõh, üks koht sealt oli selline, et ma arvan, et ma päriselt ka sonisin läbiune, aga samas mul on vahel väga realistlikke unenägusi näha... Aga igatahes, loodan, et ta ruttu paraneb oma haavadest ja värki... ss saab teda hakata ekstreemselt piinama ning ahistama hõõhõõhõõ Embarassed

Ömm, täna vaatasin Happy Together ft Üks onuke, Kara ja 2AM, eino irnusin naq debiil seda vaadates, ema käis paarkorda minu toas ja kobises ning ütles taaskorda, et ta paneb mu vaimuhaiglasse vms Foocl

YongSeo couple = PÖÖÖRRRFFFIIICCCTTT.... Just had to say it Very Happy:D

OMAIGAAD, nägin pilte Eli'st ja seda esinemist(Seoul Tokyo värk) U-KISSi oma, issand jummel, how sexy can somebody be -.- U-kiss so pöörfikt, Soohyuni hääl is amazing O_o really ...

Siis vaatasin Spiderwicki kroonikat ja Madagaskarit(poolenisti) ning varsti hakkan Fantastilist Nelikut vaatama... Poleks uskunud, et 3 head filmi nii ühelpäeval järjest võib tulla TV3lt ... Happy ip Eino need Madagaskari pingviinid nii lahedad nooo xD tahaks ka endale selliseid... Üldse ma imelik inimene, et olen 3D tegelastest vaimustuses xD
Aa, eile vaatasin Kuldset Kompassi ka, vägavägaväga hea film, tahaks ka endale sellist jääkaru juuuuuu cryy
JA LURA JUTT KA Eile lugesin , omgomg, so good fck jaa Very Happy Täitsa saan aru, miks ma pole pikka aega kirjutanud, kui selline andekas persoon siin foorumis on ... Waeee Very Happy Very Happy

Niinii täna otsustasin teha uut juttu, sest viimase asja mis ma siia foorumisse lisasin oli mingi 12 juuni 2010 -.- jhm... Must start writting again, jaajaa... Pole õrna aimugi millest kirjutada tglt juuu, wallbang

JA AINULT ÜKS NÄDAL ON VEEL VAHEAEGA JÄÄNUD, ootan kolmapäeva kus saan üksi kodus olla 6h ja siis peale seda ka veel saand reede õhtul kodus üksi olla, naq öösel ja värki, sest ema läheb kodust minema vist neljapäeva õhtul ja isa läheb reedel peale tööd kuhugu paartile oma töökaaslastega, HAAHAAHAAHAAHAAA, MARIT SOOOOOOOOO FRIKKING HAPPY...!

Ja mul rahakotis paljupalju eurot, ma vägarikas, sest vanaema läks väga lahkeks vastu vanaaastalõppu ... Very Happy EURO VÄGA HALE RAHA, nii igav ja nõmedad näevad paberrahad välja, maitea, väga igav ...
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

2011 WOOTWOOT :: Comments

Xiuh
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine Püh Jan 02, 2011 7:48 pm by Xiuh
palju on siis eurosid? mul on 2 eurot ja 55 senti rahakoti vahel. xD
Maryth
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine Püh Jan 02, 2011 9:01 pm by Maryth
Eino mul kõvastikõvasti rohkem, aga krt, mul pole ühtegi senti veel -.- cryy
Xiuh
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine Püh Jan 02, 2011 9:54 pm by Xiuh
Tahad saadan 1 euro sendi? xD
Maryth
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine Püh Jan 02, 2011 10:05 pm by Maryth
Tänan ei, sa oled liiga lahke ^^
Xiuh
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine Püh Jan 02, 2011 11:05 pm by Xiuh
jaa, ma ei oleks saatnud ka .3
Maryth
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine Esm Jan 03, 2011 11:02 am by Maryth
vahet pole, ma sain juba paar senti xD
Re: 2011 WOOTWOOT
Postitamine  by Sponsored content
 

2011 WOOTWOOT

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mariti blogi-
Hüppa: