Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 tervistt üle pika aja 16.02.11

Go down 
AutorTeade
Rachel

Rachel


Postituste arv : 3951
Liitumiskuupäev : 02/06/2009
Vanus : 27
Asukoht : Uri beloved Vändra

tervistt üle pika aja 16.02.11 Empty
16022011
Postitaminetervistt üle pika aja 16.02.11

Teretereteretere lapsed

Räägin teile siis mis vahepeal(siiski ilmselt vaid viimasel paaril päeval, kuna mul suht kuldkala mälu) Minu ülimalt huvitavas elukeses toimunud on.
Nomnomnom, millest ma alustan siis... Äkki sellest et minu Harry Potteri boom kestab jätkuvalt. Kuigi Roni peaosalise rolli on üle võtnud pigem minu veetlev blondipäine must prints- Draco Malfoy. Temast rääkides, ütlesid mulle täna Kolm armsat testikest et mul on tema iseloom -.- mis pole nii hea nagu arvata võib eksole. Sest armas testike ütles mulle et ma olen Ülbe, Rikas, kiusan teisi ja pmst üldse äge vend... no nii tõsi see ka pole xD.
tervistt üle pika aja 16.02.11 Tumblr_lg63x6k81n1qabf2l
Ma ise ütleks et ma pigem Roni moodi: Lollakas, armastan sööki ja muidu ka vahest selline awkward turtle.ano, idk enough of HP
Mis ma siis veel räägin...( ja jah, iga lõik peabki ülimalt mõtlikult akkama, sest sellel kohal vahetan ma neid imelisi aknakesi ja tegelen pool tundi millegi muuga) Koolis läheb suht normalna... võinoh, kuidas kunagi xD Paar meeldivat üllatust on olnud, ja teistel kordadel on mul õigus olnud (Kõlan nagu pessimist: Pessimistidel on hea elu, nad on kas meeldivalt üllatunud, või on neil õigus)et siis, homme on keemias töö- ma pole tv'd lahtigi teinud Rolling Eyes. Täna oli Bios ja Ajas töö- täpselt sama lugu. Aga... loodame et homme on külmapühad Laughing .
Eile võtsin missiooniks kaalu juurde võtta, sest minu arust on see üsna rõve/ebameeldiv et ma saan oma ribisi visuaalselt täiesti vaevatult üle lugeda. Nipid on oodatud(aga teadmiseks teile et ma söön niigi palju, ja mulle magus vääga ei maitse)
Eile õhtul avastasin enda jaoks La Roux-i ip ip ip nagu ma eitea... nende/tema muusika paneb mind nagu mitte vähe karglema arvuti ees. Ja see naine on kaa nii ip köhhluraonohusköhh
uuh... mis veel ... nagu rohkem midagi polegi. aa... ow see ka veel et vaatasin Dream hight, ja no armukade wooyoung/jason WHAT IS AIR dieslaughing Päriseltka no siiskui Iu/pilsuk laulis Sam dongiga no Jasoni näod OMG srsly xD
Palvetagem siis ühiselt et homme oleks külmapüha ja
tervistt üle pika aja 16.02.11 Tumblr_lgjtgzky3W1qafrh6
Bye!
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

tervistt üle pika aja 16.02.11 :: Comments

No Comment.
 

tervistt üle pika aja 16.02.11

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Raheli Prügihunnik-
Hüppa: