Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Tokio Hotel

Go down 
+3
ldn-
laurahh
Xiuh
7 posters
AutorTeade
Xiuh

Xiuh


Postituste arv : 3704
Liitumiskuupäev : 17/06/2009
Vanus : 28
Asukoht : Vändra, da pommiauk.

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeEsm Okt 12, 2009 3:58 pm

Tokio Hotel (algse nimega Devilish) on 2001 asutatud saksa pop/rock-ansambel Magdeburgist

Nende esimene singel "Durch den Monsun" ("Läbi mussooni") iseloomustab nii täpselt samaaegseid üleujutusi Saksamaal ja Kesk-Euroopas. Nende esimene singel tõusis Saksamaal #1-eks. Tokio Hotel oli kõige nooremate liikmetega bänd, mis sellele kohale jõudnud oli ning nende videot on esitatud televisioonis alates juulist 2005 ning võitnud enamuse noore publiku soosingu. Bänd esineb inglise ja saksa keeles.

Kaksikud Bill ja Tom on tegelenud laulmisega 1998. aastast alates. Koos kahe vanema poisiga Gustavi ja Georgiga, kes samuti pärit Magdeburgist, asutati ansambel, mis kandis algul nime Devilish. Aastal 2004 nimetati end ümber Tokio Hoteliks ja asuti Hamburgi stuudiotes koos produtsentide ja lookirjutajate tiimiga (Pat Benzner, Dave Roth, David Jost) tööle ning 19. septembril ilmus Universal Saksa osakonnalt Tokio Hoteli 12-looline album "Schrei" ('karje').

Album "Schrei" oli esimesel müüginädalal Saksa #2 plaat ning 6. oktoobril 2005 võitsid poisid Saksamaa 11-ndal Comet Awardsil kaks auhinda. Neist kõige magusaim oli peaauhind Super Comet ning teine parima uustulnuka auhind.

"Schrei" maxi-singel ilmus 25. novembril 2005 ning 2. detsembril DVD "Leb Die Sekunde". Singel võitis taas esikohta Saksamaa 2006. aasta teisel nädala edetabelis ning peale seda on poisid võitnud üle Euroopa mitmeid auhindu.

Kolmas singel "Rette Mich" jõudis müügile 10. märtsil 2006 ja 31. märtsiks oli see taas Saksamaal #1.

Aprilli lõpus viibis Tokio Hotel Inglismaal, õppides inglise keelt ja salvestades oma lugusi ümber ingliskeelseteks. Lugu Durch Den Monsun algab inglise keeles sõnadega "Trough the monson, beyond the world...".

3. juulil 2006 tuli Saksamaal müüki kahelooline singel "Durch Den Monsun".


Pilt:
Tokio Hotel 1247157434_4721_full



Video, Tokio Hotel - Automatisch



--
Haha, ma mäletan kui mul oli hull Billi armastus peal. Enam ei fänna neid aga asju ei raatsi ära anda ja kuulan neid ikka, mitte küll nii palju aga kuulan.
PS. Ja Rahel ära tule rääkima ei sulle nad ei ole meeldinud. x]
Tagasi üles Go down
http://www.polesedajunni.com
laurahh

laurahh


Postituste arv : 782
Liitumiskuupäev : 18/09/2009
Vanus : 29

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeEsm Okt 12, 2009 4:09 pm

pfffffff, tom on nagu julm nunnu hetkel. pure love
ja no mine ära, 'Love & Death' on niiiiiiiiiii hea

kuulan, aga harva.
Tagasi üles Go down
ldn-
Administraator
Administraator
ldn-


Postituste arv : 1307
Liitumiskuupäev : 02/06/2009

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeEsm Okt 12, 2009 4:21 pm

Kuulasin neid esimest korda 13.aprill 2006 ja fännasin neid vägaväga kõvasti üle kahe aasta. Tänu sellele on mul ka hunnikutes fännistaffi, mida ma minema visata väga ei taha, sest ma olen nendele nii palju raha raisanud ja kahju oleks ka neid niisama ära visata.

Tänu nendele avastasin ma aasia muusika ja üldse sain aru, kui nõmedat muusikat ma ennem kuulasin. Very Happy Very Happy

Praegu ma neid enam väga ei kuula, üritan vahepeal ainult end nende uudistega kursis hoida. Uut plaati olen ka kuulanud, absoluutselt ei meeldi, võibolla 1 kuulatav lugu on seal minu jaoks. Mulle ei meeldi nende uus stiil ega nende uus välimus.
Tagasi üles Go down
Idiot
Administraator
Administraator
Idiot


Postituste arv : 1661
Liitumiskuupäev : 03/06/2009
Vanus : 31

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeKolm Okt 14, 2009 7:44 pm

Ma olin mingi hullem fänn kunagi. xD Nüüd enam absoluutselt ei meeldi, aga pmst ainuke non-asian bänd, mida ma suutsin nii pikka aega kuulata.

ldn- kirjutas:
Tänu nendele avastasin ma aasia muusika ja üldse sain aru, kui nõmedat muusikat ma ennem kuulasin. Tokio Hotel Icon_biggrin Tokio Hotel Icon_biggrin
Sama siin, selletõttu olen ma neile vägagi tänulik. x3
ja teine asi on see, et ma olen leidnud nii palju häid sõpru tänu neile. Tokio Hotel Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
ldn-
Administraator
Administraator
ldn-


Postituste arv : 1307
Liitumiskuupäev : 02/06/2009

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeKolm Okt 14, 2009 8:06 pm

i found youuuuu~~ Tokio Hotel Icon_biggrin
Tagasi üles Go down
Kar/Kairi

Kar/Kairi


Postituste arv : 1127
Liitumiskuupäev : 29/09/2009
Vanus : 30
Asukoht : Soul, Lõuna-Korea...

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeLaup Okt 17, 2009 5:33 am

Mõned aastad tagasi olin julmalt hüsteeriline fänn Smile
Aga nüüd on see suht maha rahunend Very Happy
Tagasi üles Go down
Panic
Graafik
Graafik
Panic


Postituste arv : 589
Liitumiskuupäev : 07/11/2009
Vanus : 33
Asukoht : Keila

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimePüh Nov 08, 2009 10:49 pm

Oh God. Big fan.
Kuigi nüüd hiljuti pole erilist tuju olnud neid kuulata ega midagi, kuna suht Big Bang obsession on peal. Very Happy
Aga siiski ToHo has my heart <3
Tagasi üles Go down
sukisuki

sukisuki


Postituste arv : 333
Liitumiskuupäev : 11/08/2010
Vanus : 27
Asukoht : Tallinn

Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitimeKolm Aug 11, 2010 7:46 pm

Tokio Hotel täitis esimesena lünga mu muusikalises elus (:
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tokio Hotel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tokio Hotel   Tokio Hotel Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tokio Hotel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mitte-Korea muusika-
Hüppa: