Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 HoMin'i ja Infinite Little SPAZZZZZZ (l)

Go down 
AutorTeade
Maryth

Maryth


Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Place unknown

HoMin'i ja Infinite Little SPAZZZZZZ (l) Empty
07012011
PostitamineHoMin'i ja Infinite Little SPAZZZZZZ (l)

Ma pole kunagi olnud TVXQ vänn, oman praegugi ainult kolme laulu vist XD... Kunagi pole nad mulle huvi pakkunud suures hulgas. No lemmikliige oli küll olemas, siiani on kõige lemmikum Yunho... Kuid nüüd, FUCK THE WORLD, THEY'RE DONG BANG SHIN KIIIII thsm Totaalselt laavin Keep your head down'i <3<3<3 Ja nende lavakostüümid ka täna olid nii lahedad. Koreograafia ühes kohas kus Yunho koht oli, oli ka maitea, vägaerutav xD OMOOOOOOOOOO, HOMIN<3 Ühesõnaga HOMIN - Keep your head down on praegu üks lemmikuimaid praegu koos BTD'ga want


Janiii, INFINITE tegi comebacki, krt, nende laulud on siiani alati koguaeg sellised ummm AHMAZINGUD olnud ja nende koreograafia ... See, BTD oma, ma ei suuda kirjeldada kui osm nende stage oli jjuuuuuu ip Ja siis see liigutus, kus nad on ringis ja tõusevad nimadi imelikult üles, see on lihtsalt so awsome move, ma mõtlesin, et kui Robert Hoffmane seda üksi teeb, seda ühte tillukest liigutust, et see on überosm. Aga no, krt kui kuus seksikat + SungJong seda teevad, O M G, NII KENATOREARMASILULAHESUPERCOOL... ip SungYeol sai vähe kaamera aega, imo... AGA siiski, kõik teised(v.a. SungJong) olid vägaseksikaaaad... Cmon, blondie is such a lady, srsly... Sry for my opinion. Aga maitea, ta hääl me likey seal laulus, vahet pole et seda on seal ainult korra xD :'( JA SEE LAUL, SEE NIIIIIIIIIII HEAAAA. INFINITE TOTALLY DAEBAKKKKKK <3 Ja maitea, DongWoo juuksevärv on lihtsalt kõige kenam sealllll, it's soooooooo BRIIIIGGHHTTTT...
Myungsoo ka nii krdi kenaa nooo -.- BECAUSE I LISTEN TO MY HEART~~
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

HoMin'i ja Infinite Little SPAZZZZZZ (l) :: Comments

No Comment.
 

HoMin'i ja Infinite Little SPAZZZZZZ (l)

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mariti blogi-
Hüppa: