Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse
Similar topics

     

     natuke neljapäevasest päevast siis :)

    Go down 
    AutorTeade
    Kar/Kairi

    Kar/Kairi


    Postituste arv : 1127
    Liitumiskuupäev : 29/09/2009
    Vanus : 30
    Asukoht : Soul, Lõuna-Korea...

    natuke neljapäevasest päevast siis :) Empty
    17122010
    Postitaminenatuke neljapäevasest päevast siis :)

    Ma pole ühtki õpsi NIII vihasena näinud nagu eile.... Ma kirjutan siis selle story algusest, et ikka kõik aru saaks millest ma siia sogan kokku Smile

    Olid siis kirjanduse tunnid (kaks järjest). Esimeses tunnis oli lugemis test...Teises tunnis olid lõpp kokkuvõttes ainult need, kes esmaspäeval ei vastanud Hamleti monoloogi ja ei teinud esimeses tunnis lugemis testi...Õpetaja palus teistel minna lihtsalt õue jalutama... No eks me kuulasime siis sõna ....Naljakas oli ainult see, et see kord ei saadetud segajaid minema vaid tublid õpilased. Kui me sõbrannadega läksime kooli juurest eemale, siis me arutasime, et raudselt saavad nad räiget sõimu....Meil oli õigus... õpetaja palus olla pooleks tagasi klassis...no, olimegi..peaaegu.... Kuna õpetaja karjus teiste peale ei julgenud me klassi minna ning olime ukse taga ja kuulasime, kuidas õps karjus...Me kuulasime seda, kuidas õps karjus (nagu ma enne juba mainisin) ja kõigil jalad värisesid, kuid ei tea miks, me ei teinud ju midagi....Klassi saime me alles viis-kümme minutit enne kahte...
    Tagasi üles Go down
    Share this post on: reddit

    natuke neljapäevasest päevast siis :) :: Comments

    No Comment.
     

    natuke neljapäevasest päevast siis :)

    Tagasi üles 

    Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

     Similar topics

    -
    » Varsti siis :)

    Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
     :: Kairi mõtetu möla nurk-
    Hüppa: