Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 VALSS

Go down 
AutorTeade
Maryth

Maryth


Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Place unknown

VALSS Empty
16122010
PostitamineVALSS

Eino Krt kl, sellised sexybeasti hääled ning liigutused ja igast muud, ei ole ju nii võimalik rahulikult valssi tantsida, no nii tauni kari olime seal kahekesti klassiõega... HA HA HA rock
Siis, mingiaeg, kaks klassivenda korra tantsisid paaris valssi, it looked so cute xD ja peale seda olid neil mingid peretülid, väga humoorikas näha poisse nii käitumas, naq me teeme seda klassiõdedega...
Ühesõnaga huumorit sai musa tunni ajal ja ka peale seda haahaahaa. Eino tglt üldse, vahetundides saab alati naerda pool surnuks, peaaegu alati, igavahetund Very Happy Very Happy xD

ELI, SO HOT! dajm, Girl's day need 3tk, kes selles "We're dating(or smth)"' on, need nii osmiiiiiiddd juu -_- . woooo

Kirjutasin Kellyle KIRJA, SHT, loodan et ta ikka tulevikus sellest aru saab ja mind maha ei löö teatud asjade eest hahahahaa... Ma nii uhke, ma kirjutasin kirja, käsitsi. Tunnen tõesti kaasa Kellyle, kes peab mu käekirja lugema vnh veerima ^^ jaw dropping Aga ärge keegi loodku rohkem, et ma pean kirja kellegile kirjutama, ma nii õel ei ole onjää

Koolis mudu mata tk läks täielikult metsa -.- kõik läks sassi Crying or Very sad See-eest psühho ja vene tunnikat suht oskasin, vnh ma arvan, et oskasin. Siis saime veel kirjandid kätte, väga vigane töö oli, aga 3+ sain vähemalt...

Ma tglt roomlane, ma arvan, sest mitu tunnust(millest ainult 2 mäletan) käivad täpselt minu kohta. Mulle meeldib kägistada, hasartmängud, eesti keelt vahel no üldse ei taipa ja siis midagi oli veel, aga maimäleta haahaahaa... affraid

I believe, Liidi doesn't love me anymore ... Crying or Very sad Sad nervous cryy *nutannnnnn*
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

VALSS :: Comments

No Comment.
 

VALSS

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mariti blogi-
Hüppa: