Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 hahahahahahaaa

Go down 
AutorTeade
Maryth

Maryth


Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Place unknown

hahahahahahaaa Empty
13122010
Postitaminehahahahahahaaa

Terve päev pmst naernud, koolis ja kodus seepärast, et RM ep 18 on subbitud, that was so fcking OSM!!!
Koolis klassivend pervotses enda ette, ss vahepeal läksin väganärvi ning vägivaldseks vahepeal n_____n, aga no selliste debiilide juures on vägaraske kuri ja tõsine ja vihane olla, haahahahahahahhaaaa lol!
Ja siis niisama ka naersime ning siis teine klassivend naeris mu üle, sest ma ütlesin midagi naljakat tema jaoks, tho see polnud üldse naljakas ... weird people... in my class xD HAHAHAHAHAHAHAHHHHAAA
Siis ömm ... Midagi oli raudselt veel, aga ma ei mäleta... Kolmap & reede kaks väga rasket kontad, me shall cry Crying or Very sad BUT LAUPÄEVALLLLL, ARVATAVASTIII PARTTTTYYYYY!!!!!

MEELDE TULI!!! Klassiõde täna demostreeris, milline ma oleks, kui Eli seisaks minu juures. Tüüp karjus üle kooli: EEELLLIIIII ja ss kukkus pikali ning tõstis kohe jalad õhku, sest enne seda ütlesin, et ma viskaks ss sussid püsti, kui nii juhtuks... Ss selle peale ka naersid klassiõde, kui ütlesin, et ma hakkaks nutma ja jookseks Eli juurest ära... Ja muidugi ss üks klassiõde demostreeris veel paar reageeringut, kuidas ma käituks Eli'd nähes, no on alles inimenee, so vaimuhaigeeeee <3 XD

Õe sünna ka täna, rsk sai juba 19, krt, kõik vananevad nii ruttu -.-

ELI, ELI, ELI <3 Myfriends know about him alot, thanks to me...

Aaaa, reedel ehmatasin üht klassiõde onjää, nii et tüüp oleks almost nutma hakanud, ühesõnaga ta ikka väga ehmunud oli xD ja siis täna tüüp ka üritas mind ehmatada, vnh jh, ja ss ta läks närvi, et ma ei ehmunud üldse haahaa... Tglt ma täiega šoki sain, aga no ma ei näidanud seda välja... haahaahaaa... Blonds are funny to tease ...
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

hahahahahahaaa :: Comments

No Comment.
 

hahahahahahaaa

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mariti blogi-
Hüppa: