Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 the GazettE

Go down 
+3
Anna
Idiot
ldn-
7 posters
AutorTeade
ldn-
Administraator
Administraator
ldn-


Postituste arv : 1307
Liitumiskuupäev : 02/06/2009

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: the GazettE   the GazettE Icon_minitimeKolm Juun 10, 2009 3:41 pm

The Gazette on Jaapani rokk/visual kei bänd, mis sai alguse 2002. aasta keskpaiku.
Nende kõige hiljutisem väljalase on 25. märtsil ilmunud singel "Distress and Coma", kus on laulud "Distress and coma", "Headache Man" ja "Without a Trace". 15 juuli peaks ilmuma album "Dim"

the GazettE TheGazettEtheGazettEDIM1

Vasakult paremale: Aoi, Reita, Ruki, Kai, Uruha.
***

Kunagi, kui mul oli J-muusika maania, kuulasin neid väga palju ja viimasel ajal olen jälle kuulama hakanud. Hea bänd on.
Tagasi üles Go down
Idiot
Administraator
Administraator
Idiot


Postituste arv : 1661
Liitumiskuupäev : 03/06/2009
Vanus : 31

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimeKolm Juun 10, 2009 7:03 pm

Ohoo. Ma just mõtlesin neist teemat teha.
Igatahes see bänd on mu elu täielikult muutnud. Tänu neile sai alguse minu armastus Jaapani vastu, tänu neile olen ma leidnud nii palju uusi sõpru, tänu neile olen ma avastanud nii palju lahedat muusikat. Nende pärast olen ma praegu selline nagu ma olen. x]
Minu jaoks ei ole ega tule maailma ühtegi bändi, mis oleks nendest parem.Gazette on ja jääb minu jaoks igavesti parimaks.
Nad suudavad mind ajada nii naerma kui ka nutma. Ma pole ausalt öeldes neis kunagi pettunud olnud ning loodan, et seda ka tulevikus ei juhtu.
Nende muusika on lihtsalt hämmastav. Lemmiklaulu oleks raske valida, sest neid on lihtsalt nii palju. Muusikavideodest on ja jääb parimaks ''Taion'', lihtsalt see sõnum, mis lauluga edasi kandub on ülihea. Teisele kohale jääb praegu ''Distress and coma''.
Ma oleksin nõus surema, et ükskordki elus nende laivile saada.
Lemmikliige bändist on Ruki, mulle meeldib tema hääl. n_n Siis Aoi, ta on lihtsalt nii kena. Siis Reita ja Uruha ning Kai. ^^
Tagasi üles Go down
Anna
Administraator
Administraator
Anna


Postituste arv : 1236
Liitumiskuupäev : 01/06/2009
Vanus : 27
Asukoht : Foorumis

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimeReede Juun 12, 2009 11:27 pm

Ülimalt kenad kutid ja ülimalt seksikad hääled. Tänud Mariliisile, tänu kellele ma nendest teada sain.
Tagasi üles Go down
https://bigbang.forum.co.ee
Rachel

Rachel


Postituste arv : 3951
Liitumiskuupäev : 02/06/2009
Vanus : 27
Asukoht : Uri beloved Vändra

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimeLaup Juun 13, 2009 7:14 pm

Täna proovisin ühte laulu kuulata, eriti pole minu maitse.
Tagasi üles Go down
Lura

Lura


Postituste arv : 3882
Liitumiskuupäev : 07/06/2009
Vanus : 28
Asukoht : Imedemaal! n_n

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimePüh Juun 21, 2009 2:05 pm

Minu üks lemmik bändidest, nüüd ei ole kahjuks enam nii palju kuulanud aga nad olid esimesed jaapanlased kes mulle meeldima hakkasid . Lemmik on Ruki kuna ta nii armas ja ta hääl on väga hea.Tänu Wiltsule hakkasin neid kuulama
Tagasi üles Go down
-Sillu-

-Sillu-


Postituste arv : 88
Liitumiskuupäev : 03/06/2009
Vanus : 28
Asukoht : Tallinn

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimeEsm Juul 13, 2009 8:43 am

L. kirjutas:
Tänu Wiltsule hakkasin neid kuulama
- sama siin Very Happy

eniveis, Ruki ja Reita on lemmikud, nad on niiiiiarmsad. Ruki hääl on ülimalt armas lick Lemmiklaulud on Hyena ja Guren. heartbeat mu ipod omab ka päris palju nende muusikat Very Happy
vahelduseks on täitsa hea sellist muusikat kuulata. Very Happy
Tagasi üles Go down
Idiot
Administraator
Administraator
Idiot


Postituste arv : 1661
Liitumiskuupäev : 03/06/2009
Vanus : 31

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimeKolm Juul 15, 2009 1:45 pm



Ma tahan juba tervet PV'd nähaa!
Ruki on niiiiniiiniiii ilus siin ja Reita... O_O
Tagasi üles Go down
Xiuh

Xiuh


Postituste arv : 3704
Liitumiskuupäev : 17/06/2009
Vanus : 28
Asukoht : Vändra, da pommiauk.

the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitimePüh Dets 06, 2009 10:07 pm

Lemmik jrocki bänd. the GazettE Icon_wink
Kõige parem laul minu arvates on 'Cassis'
Ruki ja Aoi omavad kik ära.
Tagasi üles Go down
http://www.polesedajunni.com
Sponsored content





the GazettE Empty
PostitaminePealkiri: Re: the GazettE   the GazettE Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
the GazettE
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mitte-Korea muusika-
Hüppa: