Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Arvutiklass -.-

Go down 
AutorTeade
Maryth

Maryth


Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Place unknown

Arvutiklass -.- Empty
17012011
PostitamineArvutiklass -.-

Inka tund oli arvutis täna, maitea mis seal tegime. Aaa. Arutasime mingit ajakirja asja, et peame rühmades tegema mingi ajakirja. Ma saan enda nö jutunurga vms, kus ma saan rääkida koreakates ja siis saan oma emaga ka veel intervjuu teha, haahaahaa xD

Mingil vahetunnil. Paralleel klassiõega mängisime pinballi, ühes arvutis. Kumbki vajutas ühte nuppu. Peale selle tegi ta hääleeffekte ma ka natuke, ja siis teine paralleelklassiõde vaatas meid kui maitea mis asju. Arvuti õps ka mingi vaatas meid imelikult xD... Üldse, we looked and sounded retarded haahaa... Aga siiski, need heliefektid olid just täpselt sellised, nagu väikesed lapsed teevad mängides xDhaahaahaa

Siis peale seda mingi oli mul ka informaatika, arvuti klassis. ÕÕH, naq ma nii närvis olin. Õps ull tegi seal kiiresti asju ja ma mingi wtf dude r u doing ja siis seal tabelis mis tegime, kõik läks üldse mingi retardiks.

Koolis koju tulles mingi kõndisime naq tudikesed, sest cmon, JÄÄÄ... Ja siis järsku paralleelklassiõed ütlevad, kle, me nägime sind kuidas sa arvutis olid, et olid närvis jah? Ma olin naq wtf, kuidas nad nägid mind arvuti tunnis olevat ja siis ütlesid rõõmsalt, ahh, me käisime sind piilumas O_O HOW PERVERTED ... Aga jää juurde tagasi minnes: MA VIHKAN TALVE, SFM... Hommikul käisin kaks korda käbla -.- Põlv siiani veits valus xD

Ehmatasin klassiõde, dude oli halfdead, ütles, et ma kahetsen seda... Hihi, teda nii tore koguaeg ehmatada Very Happy

Ahjaa, eile avastasin jälle käelt sinika, sellise, nagu keegi oleks selle näpuga vajutanud. Ma ei saa aru, kes mind öösiti peksab ju Sad

MARI LUBAS MULLE NIISAMA ELI PILDI JOONISTADA, O M G , YES, YES, YES. LOVE HER SFM <3<3<3 Ss on rohkem millepärast ilastada hihihihihihihihihiiii kulm

Mul oli mingi nõmedatuka päev täna, HATE TO BE THE TUKAPEDE Mad Mad Mad

Mis sest, et Liis on vana, tema feilid on ikka nii nunnud ju ip
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Arvutiklass -.- :: Comments

No Comment.
 

Arvutiklass -.-

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mariti blogi-
Hüppa: