Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PealehtLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Jalgratas ehetesahtlis xD

Go down 
AutorTeade
Maryth

Maryth


Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 29
Asukoht : Place unknown

Jalgratas ehetesahtlis xD Empty
15012011
PostitamineJalgratas ehetesahtlis xD

Öösel suutsin näha mitut erinevat unenägu. Isegi natuke mäletan nendest: Esimesel unenäol oli mingi kammaijaa mentidega, kes ajasid mitukümment pahat taga. Mina nägin kõike seda oma toa aknast. Siis jõudis politseinikud minuni ja sokkasid midagi, mina ainult rääkisi, mida ma nägin enda aknast.
Teises unenäos olin ma koolimajas, koos enda klassiga mingis klassiruumis. Igatahes midagi imelikku oli toimumas, mingi filmimine vms. Hakkasin sealt ära minema ning välja minnes tegin kellegile 2PM-heartbeati seda chest bumpi asja ja laulsin ka, listen to my heartbeat~~ O_O jõudsin siis 11kl juurde, olin seal natsa ja nägin, et mind filmitakse ja siis jooksin tagasi enda klassi ja tegin jälle seda chestbumpi ning laulsin O_O weeiirdd...
Kolmandas unenäos kõndisin koos kellegagi nagu alevisse(minu kodust viie mintsa kaugusel pmst on kesklinn vms, vnh ma elangi kesklinnas xD) ja siis olin vasakul pool teed, seal olid teistsugused majad ja põõsad(kui tegelikult) ning kõik muu ja seal tagant paistis tillukesi tulesi, TUHANDEID JA TUHANDEID kuldseid tulukesi ning siis ma vaatasin ja nägin, et neid oli seal ikka veel, aga nad polnud nagu ühtse seinana, vaid nendest oli midagi kujutatud. Järsku nägin seda kohta nö väga kaugelt ja sinna olid kirjutatud tulukestega midagi korea keeles, aga see oli umbes kümmemeetrit kõrge ja ikka väga pikk O_O ma mingi ull vaimustuses olin, sest niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii palju tulukesi seal oli ip ning ma täiega tegin oma teloga pilte sellest... Siis tuli välja, et seal juures oli karneval vms. Äkki kõndisin mingist järvest mööda, kus olid pardipere, selline nunnu, ujusid reas ja ma jälle hakkasin neid pildistama teloga...

Päeval lebotasin kodus, passisin arvutis ja suutsin isegi oma jutule uue osa kirjutada, which I even liked muchomucho se Enamus ajast oli mul kõvasti tundega igav -.-

Aga siis äkitselt otsustasin teha ühest ütlusest oma versiooni. Originaali nägin paar päeva tagasi TUMBLRis, Rahel reblogis selle vist ja siis see mulle tõsiselt meeldis, selline südamelähedane vms... Seega, tegin enda versiooni sellest, mis näeb välja selline:
Jalgratas ehetesahtlis xD 1-2impossibletofix
Kuna suht halva kvalaga, siis sinna on kirjutatud:
There's a story behind every person.
There's a reason why they're the way they are.
They aren't just like that because they want to.
Something in the past created them
and sometimes it's impossible to fix them.


Nüüd õhtul otsustasin, et kurat, peaks oma ehete sahtli korda tegema. Jah, ma hoian kõik oma ehted ühes sahtlis. Seega otsustasin otsida karpe ja värke, et kõik ilusti ära panna, kuna sahtlis vaatas mulle otsa üks HIIGLASLIK pusa kaelakettides, kõrvarõngastes, käevõrudest ja sõrmustest -.- . Õnneks leidsin ühe karbi, kuhu oma pärliketid panna, et nad nii suurt ruumi ei võtaks sahtlis thsm
Jalgratas ehetesahtlis xD 1-2abckaelaketid
See ubadega vms kaelakett, see lühim, see on mulle Aafrikast toodud klassiõe poolt(nüüdseks endine klassiõde)...
Igatahes suutsin kõik ära ilusti paigutada igalepoole, et jhm. Kuid enne lõpetamist läksin suht masese, sest sahtlis oli ainult üks Hello Kitty kõrvarõngas alles Crying or Very sad Aga siis õnneks leidsin teise karbist, eiolnud ma õnnes ju zomgg
Igatahes ma koristasin oma ehetesahtlit mõni minut alla ühe tunni O_O Krt, mul liigapalju ehteid, but I love them so fcking mucho -.-

Peale selle tegin saatusliku otsuse, et kõrvaldan oma näpujalgrata ehetesahtlis ja panen selle kuhugi mujale ära... Ma sain selle "jalgrata" siis, kui ma mingi lasteaias käisin xD Mingi kuuendas klassis sai isegi sellega reidipedetsetud, just sayin rock
Jalgratas ehetesahtlis xD 1-2Velosipede

Peale selle krt, Eli ikka tekitab mingeid valusaid fangirli hooge kulm heartbeat

Ja tegin avastuse, et green tea is quite good O_O

+

O M G, Teen Top - Supa Luv ikka väga hea laul krt -.- Eino omg, Niel ja ChunJi valusalt pandavad noorukid juu Crying or Very sad Ja ChangJo ka issand jummel ,ta krt minust noorem juu, iuiu, I feel like hardcoreperv nervous I got the supa luv, oh oh oh oh oh~~ Ja tegelt, LJOE ka ikka veel täitsa seksikas, totally love his HAIRCOLOR, so effin AWSOMEE...
Tagasi üles Go down
Share this post on: reddit

Jalgratas ehetesahtlis xD :: Comments

No Comment.
 

Jalgratas ehetesahtlis xD

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Mariti blogi-
Hüppa: