PealehtKKKRegistreeriLogi sisse

Share | 

No comments x_x

Go down 
AutorTeade
Maryth

Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 23

11012011
PostitamineNo comments x_x

Kaks päeva koolis ja ma juba olen täielikus masenduses. Lähen kooli, on pime, tulen koolist, ikka pime -.- Peale selle on veel libe, mis on väga nõme, sest käin ringi nagu joodik või siis saan igakord mini südameatakki eluohtlikust libisemisest, aga siiski klassiõde leiab suurt huumorit minu libisemistes Peale selle peab täiega õppima, sest see kuu pannakse ju paljud kursuse hinded välja Crying or Very sad
Peale selle olen ma jäänud ajaloo uurimistööga viimase peale, alla kahe kuu on aega et seda teha -.- Nüüd järgmine nv sõidan vanaema juurde ning hakkan igast asju küsima tema elukoha kohta ja värki... Unustasin mainida, et seal puudub internet, poed, televiisorist võib näha ainult 3 kanalit, mis on halva kvalaga... INTERNETI POLE. Õnneks ei pea ma käsitsi kirjutama midagi, sest orjan oma õde, et too võtaks oma läpaka kaasa ^_^ Jaa peale selle, ma pole vanaema juures aastaid vist käinud ja selle küla bussipeatus asub suht nõmedas kohas ning ma kardan, et hämaras ei pane ma tähele seda, tglt ma ei mäletagi milline see on... JUUHUUUU...
Homme kaks kontat, pole kumbakiks õppinud, sest ma lihtsalt ei suuda keskenduda. Mõlema jaoks ainult spikker olemas, kumbagi ise ei koostanud, et kahed, come to Marit -.-

Koolis olin täna kaheksa tundi, nii waffa . Hommikul ärkasin 15mintsa varem kui tavaliselt, krt, veerand tundi võib ikka mind hämmastavalt mõjutada terve päeva jooksul Peale selle ma vist koolikotiga v maitea millega oma õla ära vigastanud vms, õlg täiega valus -.- Mingi räiged peavalud ka täna käinud, dunno why O_O

Kuid siiski mõni hetk tänasest päevast polnud masendav... Viimase tunniajal oli rühmatööd ning ühes rühmas arutati kõvahäälega kus kohal lehma udarad asuvad... Üks klassivend eriti võttis kõvasti häält ja seletas kui ka näitas enda peal kätega, kus need lehmal asuvad XD... ET SIIS, mina pidin taaskordselt enda rühmas esitama meie tööd, sest teised polnud nõus, krt, ma saan nii veel oma foobiast üle, NOT COOL xD

Olen samuti ka koolivägivalle ohver xD... Mingi peksmine käib ühe klassiõega koguaeg... Aga no mulle meeldibki karmilt

Essa tund jääb homme ära ning vahelt ka kaks tundi, sest uneaeg tuleb mulle mingi loeng tuleb geo ja inka tunni ajal -.- Tänu sellele on järgmine nädal geo konta ja keemia konta ühel päeval, JUUHUUU, KILL ME NOW
KLASSIÕDE DIGIMUUTUS TÄNA KONDOOMIKS, ja edasi ma parem ei räägi... Siiani olen traumeeritud tema actionist

Täna paralleel klassiõde ei tulnud kooli, sest jalg paistes oli vms... Kaksteist läbi helistasin talle, tüüp ärkas üles, krrrhh, süümekad olid. Peale selle tema klassiõde süüdistas mind, tema ise süüdistas ka mind, et ta täna kooli ei tulnud... Krt, bastards, always blaming me for bad things ...

RUNNING MAN EP22 IS SUBBED, WHO WATCHED IT? MARIT DID, damn, LOVE THAT SHOW SFM... Kuigi Hot Pants'ide karistus muutub vaikselt igavaks -.- Siwon was asdafsgshds...

TUMBLR also vägaosm koht... Damn, Eli'd ma näen seal palju <3, Maybe that's why I like it so mucho Embarassed , hiihhiihhiii,

Name one Tv Show which starts with the letter N. Marit answered: Knight Rider, F A I L
Tagasi üles Go down
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No comments x_x :: Comments

No Comment.

No comments x_x

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1