PealehtKKKRegistreeriLogi sisse

Share | 

KELLY KIRI!!!1

Go down 
AutorTeade
Maryth

Postituste arv : 2209
Liitumiskuupäev : 28/10/2009
Vanus : 23

23122010
PostitamineKELLY KIRI!!!1

Päev algas essa tunniga, kus pmst õppisime. Siis vaatasime arvuti klassis filmi mingitest arvutiviirustest, häkkeritest jne. Peale filmi otsustasime, et hakkame ka klassiõega häkkeriteks, kuna cmon niihead raha saab nii xD jkjk...
Siis oli meil aktus, minu nime isegi dire korra mainis, sest ma siiski aitasin seda Tule-Tee üritust kinda korraldada. Peale nimede loendamist jne, hakkas koor laulma. Mõni laul oli lauldud ja siis, ÄKKI... WTH, meie direktor hakkas laulma, aisakella. O_O HOW COOL CAN OUR PRINCIPAL(grammar mistake for shooo) GET??? Haahaa, tõesti, parim direktor üldse mul selline tunne. No kl ta reivis seal aisakellega ja siis pärast oli väga vali aplaus veel, eriti õpetajad olid kuidagi väga erutatud sellest, haahaahaa
Kohe peale aktust oli klassijuhatajatund, kus ming saime õpsilt kõik pastaka, haahaa ja siis mingi kleepsu, sest me osaleme suitsuprii klassis, haahaa... Ironic... Vahet pole et üle poole klassi suure tõenäosusega suitsetab, aga siiski, kui vahele ei jää, on kõik hästi. Kl juh. tunnis kirjutasime mingi paberitele igaleühele vnii naq kes nad on ja mida soovime, quite lame -.-
Ja siis oli tasuta jõululõuna, jällegist, vana koolitoit oli kümmekorda parem...

JA NÜÜD MA KODUS... KELL VIIS MARIT SAAB ENDALE KAKS UUT KÕRVARÕNGA AUKU JUURDE... Olen imelik jaa, aga cmon, 7 on nii ilus number ^^ Can't wait... Very Happy NING siis saan endise klassiõega kokku ja pmst peale seda olen nolifer edasi terve vaheaeg ^^

Õhtune edit:

MINGI NÄGIN VANAKLASSIÕDE JA TA KINKIS MULLE KOMMIPAKI, ip
Astun koju ja wth, näen seksikat fcking kenat lillat ümbrikut toolil: KELLY KIRI, KELLY MOSTWAITED LETTER!!! Sisu lihtsalt ahmazing, kiri, kaart, sõjaplaan=made my day ip

ps: 7kõrvarõnga auku nüüd,
valus suht veel, aga cmon, vähem valus pärast Kelly kirja lugemist ja kaardi nägemist <3<3

Hilisem Edit xD: Kirjutasin muinasjutu paralleelklassiõest xD... haahaahaa. Ja tüüp kirjutas pika luuletuse, nii nunnu endast ja minust, aww ^^ Very Happy

No Eli ikka nii pöörfickt minu silmes, no damn <3<3
Tagasi üles Go down
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

KELLY KIRI!!!1 :: Comments

No Comment.

KELLY KIRI!!!1

Tagasi üles 

Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1